Flattening mass  MF-13

(4 customer reviews)

Category:

Description

PËRSHKRIMI

Flattening mass  MF-13  eshte material ndertimi para-miksuar , me nje perzgjedhje te seleksionuar te lendeve te para me baze cimento dhe gelqere ku behet perzierja vetem me uje . Fino Professional ofron: – Aplikim i lehte
– Aftesi penetrimi te avullit ne mure (i jep mundesi “frymemarrje” mureve)
– Eshte produkt me veti te standartizuara.
– E pershtatshme per aplikime ne ambiente te brendshme dhe te jashtme
– Gjate aplikimit ne kushte standarte pune, parandalon carjen ose plasaritjen e siperfaqeve te murit.
– Klasifikohet si produkt i kategorise GP CS IΙ, W2 ne baze te standartit EΝ 998-1.

KONSUMI

Afersisht 1,4 kg/m²/mm trashesi aplikimi. Trashesia e rekomanduar e aplikimit eshte : 2-3 mm.

PAKETIMI

MF-13  ofrohet ne thase letre 25 kg

JETËGJATËSIA

12 muaj nga data e prodhimit, ne qofte se ruhet ne paketimin origjinal, te pademtuar, dhe ne vende te mbrojtura nga lageshtia dhe ngricat

4 reviews for Flattening mass  MF-13

  1. wwwpharmacepticacom

  2. google fuck

    cialis porn animal hacklink buy google.

  3. Ben Vespia

    After I originally commented I appear to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now every time a comment is added I receive 4 emails with the same comment. Perhaps there is an easy method you are able to remove me from that service? Thanks a lot!|

  4. Janet Bocklage

    I get pleasure from, result in I discovered exactly what I was taking a look for. You’ve ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye|

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *