MYFIX  MT-61

Category:

Description

PËRSHKRIMI

MYFIX  MT-61  eshte ngjites qeramike me cilesi te larte, I perforcuar me rezina dhe fibra  akrilike. Ofron ngjitshmeri te larte prej fillimit dhe me pas, dhe eshte rezistente ndaj lageshtise dhe ka veti elastike. Ka aftesi shume te larta antireshkites (pllakat nuk reshkasin pasi ngjiten ne mur) dhe ofron kohe punimi te gjate. Klasifikohet ne kategorine e ngjitesave C2TES2 ne baze te standartit EN 12004 dhe EN 12002.

KONSUMI

1,5-4,0 kg/m2, ne varesi te permasave te dhembezave te vegles se punes dhe natyres se substratit.

PAKETIMI

MT-61  ofrohet ne thase letre 25 kg.

JETËGJATËSIA

12 muaj prej dates se prodhimit, ne qofte se eshte ruajtur ne paketimin original dhe jot e hapur, ne vende te mbrojtura nga lageshtia dhe ngricat.

2 reviews for MYFIX  MT-61

  1. Wiadomości Interia

    Hey 🙂 Just between, are some totally uncorelated websites blogs to ours, however, they are ultimate worth checking out.. Super! Turbo! Great this typography carry on as usual

  2. Portal

    Hi, Neat post. There is a problem with your web site in internet explorer, would check this IE still is the market leader and a good portion of people will miss your wonderful writing due to this problem.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *