MYFIX  MT-57

(4 customer reviews)

Category:

Description

PËRSHKRIMI

MYFIX  MT-57 eshte ngjites me baze cimento, I perforecuar me rezina akrilike. Ofron ngjitshmeri te larte prej fillimit dhe me pas, dhe eshte rezistente ndaj lageshtise dhe ka veti elastike. Ka aftesi shume te larta antireshkites (pllakat nuk reshkasin pasi ngjiten ne mur) dhe ofron kohe punimi te gjate. Klasifikohet ne kategorine e ngjitesave C2TE ne baze te standartit EN 12004.

KONSUMI

1,5-4,0 kg/m2, ne varesi te permasave te dhembezave te vegles se punes dhe natyres se substratit.

PAKETIMI

MT-57 ofrohet ne thase letre 25 kg.

JETËHKATËSIA

12 muaj prej dates se prodhimit, ne qofte se eshte ruajtur ne paketimin original dhe jot e hapur, ne vende te mbrojtura nga lageshtia dhe ngricat.

4 reviews for MYFIX  MT-57

 1. Tomasz Michałowski

  you have a great blog here! would you like to make some invite posts on my blog?

 2. Portal

  That is the proper blog for anybody who needs to search out out about this topic. You notice a lot its almost arduous to argue with you (not that I really would need…HaHa). You positively put a new spin on a topic thats been written about for years. Nice stuff, simply great!

 3. OccuchE

  I asked her about this because it seemed unusual based on the dosage I ve heard other women prescribed azithromycin alcohol

 4. InessaMrOi

  coursework only degree
  custom coursework
  coursework sample

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *